• Legutóbbi
SFP, hogy SFP Rost Media Converter - 2 x Standard Open SFP Slot - Támogatja a Gigabit, Fast Ethernet, 2.5 G SFP miniGBIC

SFP, hogy SFP Rost Media Converter - 2 x Standard Open SFP Slot - Támogatja a Gigabit, Fast Ethernet, 2.5 G SFP miniGBIC

Rating 
HUF 6286.50

Áruk mennyisége
Elérhető

HASZNÁLJA ÚGY, mint egy Egységes, hogy Multimódusú Media Converter - 2 x Standard Open SFP slot bármilyen típusú SFP (mini Gbic) modulok.HASZNÁLJA ÚGY, mint egy Egyszemélyes Mód Kettős szálat, az Egyetlen Mód, Egyetlen Optikai Átalakító - így a Megtakarítás A Szálak!.HASZNÁLJA Konvertáló Hullámhossz, amikor Összekötő Hálózati Eszközök - azaz 850 nm, hogy 1300/1310 nm, 1310 nm 1550 nm stb.Csak találd meg a helyes játék SFP a mindkét hely!.TÁMOGATJA 1,25 G (Gigabit Ethernet), 155 M (Fast Ethernet), sőt, 2.5 G SFP modulok (Fontos : Használja a megfelelő sebesség modulok Slot, illetve A B csak - azt.e Gigabit + Gigabit csak, ne keverjük össze).Mi jön a set : 1 egység 2 x SFP Foglalat Átalakító (nem SFP modulok jön létre), AC tápegység, Felhasználói Kézikönyv.Egyetlen Mód, hogy Multimódusú Átalakítás.Egyetlen Mód Kettős szálat, az Egyetlen Mód, Egyetlen Szál Átalakítás.A különböző Hullámhossz-Átalakítás - 850 nm, hogy 1310 nm, 1310 nm 1550 nm (FP, hogy DFB) stb.Ad 2 szabad hely az SFP mini Gbic modulok, minden nagyobb SFP márka támogatott.Támogató hot-swap az SFP modulok.Szabványok : IEEE802.3z/ab 100/1000/1000 Base-T 1000 Base-LX/SX (attól függ típusú SFP modult használják).Tápegység : 100-240 VAC 50-60 Hz.Méretek : 70.5 mm (L) x 94mm (W) x 26,5 mm-es (H).Környezetvédelem : a Relatív páratartalom; 5% - 90%.Működési hőmérséklet : 0-70 Celsius-fok.CE, FCC, ROHS, a következőket : lvd igazolt.Támogatja a Jumbo Ethernet keretek akár 9000 bájt.

Az áru jellemzői

Vásárlók, ahogy tetszik